úterý 8. září 2020 - Aktuálně

img-5135-j.JPG

O BODY ČESKÉHO POHÁRU V PADDLEBOARDINGU SE BOJOVALO TAKÉ V TURNOVĚ. Po loňském “nácvičném” nultém ročníku se letos stal areál loděnice CANOE KAYAK CLUBU dějištěm prvního ročníku 12 MILES – SUP RACE Turnov. V disciplíně LONG DISTANCE zvítězil v barvách Turnova Pavel Veselý. V nedělním TECHNICAL RACE potvrdil pozici republikové jedničky Ondřej Petrák z Plzně. Turnovského reionálního závodu Českého poháru v paddleboardingu se zúčastnilo více než 30 závodníků.

DALŠÍ MEDAILE PRO TURNOVSKOU ATLETIKU. V uplynulém víkendu turnovští atleti vybojovali na MČR dorostu a juniorů v Ostravě tři medaile, dvě bramborová umístění a další tři umístění v první desítce výsledkové listiny. O zlato se v rekordu Mistrovství České republiky postarala Eliška Martínková v chůzi na 10 000 m. V této disciplíně skončila druhá další turnovská chodkyně Jana Zikmundová. Jakub Šafář potvrdil roli favorita a v novém osobním rekordu 471 cm ve skoku o tyči si vyskákal titul mistra ČR. Pro smolné čtvrté místo si doběhla Nela Vaníčková v běhu na 100 m př. Dorostenec Roman Hanyk v chůzi na 5000 m skončil taktéž čtvrtý.

VĚNUJETE KNIHOVNĚ KNIHU? Ekonomická situace městské knihovny způsobená omezením činnosti v rámci protipandemických opatření vedla k vyhlášení výzvy k věnování knihy knihovně v období omezení investic na nákup nového knižního fondu. Více informací (zde)