MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA

memorial.JPG

19. ročník mezinárodního atletickéhé mítinku.

Časový pořad:
15.00
15.30   dálka ženy
15.45   smíšená žákovská štafeta LKAS 8x200m
16.00   SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
16.20   tyč muži
16.30   disk muži
16.50   100 m muži
17.10   100 m ženy
17.25   400 m př. muži
17.40   koule muži
17.45   reprezentační štafety ČR 4x100m muži/ženy
18.00   dálka muži
18.05   1. blok vyhlášení
18.15   doprovodný program, oštěp muži
18.30   200 m muži
18.45   200 m ženy
19.00   800 m ženy
19.10   800 m muži
19.25   2. blok vyhlášení
19.35   tombola

Základní výška: tyč mužů 400 cm
Časový pořad může být upraven podle počtu přilhášených zývodníků.
Vyhlašován bude vždy jen vítěz, ale v disku prvních 6 a ve štafetě LKAS první 3 štafety.

Po diváky bude připravena velkoplošná obrazovka pro lepší přehled o dění na stadionu, lákavá tombola (10 cen) a doprovodný program.

Účast zahraničních závodníků na 19. ročníku memoriálu: hlavní memoriálová disciplína disk mužů a špičkoví diskaři:

Piotr Malachowski, Polsko
Robert Urbanek, Polsko
Daniel Jasinski, Německo
Irfan Schamsuddin, Malajsie
Fredericks Dacres, Jamajka
Martin Wierig, Německo
Tomáš Voňavka, Tekla
Jakub Forejt, AK Škoda Plzeň

Startovní listina se stále plní  kvalitními závodníky:
100 a 200 m muži:  Ukrajinci Suprun (10,30 a 20,96), Fedorovskyy (10,43 a 21,20), turnovská sprinterská naděje Ladislav Víla (10,70 a 21,97), Veleba a Záleský

800 m muži: startovat bude  náš po Holušovi náš nejlepší běžec na střední tratě Sasínek a půlkaři  Kubista, Šnejdr,  Pavlíček a Saleh

dálka muži: náš nejlepší dálkař  Juška  (831 cm) bude mít kvalitní soupeře: Němci Hartman (793), Fuchs (763), Polák Kuch (782) a Ukrajinec  Kruk (790)

Koule muži: našemu Prášilovi budou sekundovat Řek Stamatogianis (20,50) a Ukrajinec Samoliyuk (19,41) a Čech Novák (19,50)

100 a 200 m ženy:  s našimi nejlepšími sprinterkami  Seidlovou a Procházkou poběží Ukrajinka Tereschenko (24,00)

800 m žen: poběží naše nejlepší závodnice Vrzalová , Mezualianiková, Mäki, Slovenka Štuková a Ukrajinka  Demyanynková (2:05,88)

Dálka žen: naše celá špička a loňská vítězka Slovenka Vadlejch (manželka našeho nejlepšího oštěpaře)

Smíšené žákovské štafety 8 x 200m, se letos poprvé poběží jako Memoriál Karla Koláře.

Více  

Městský atletický stadion Ludvíka Daňka Turnov.


Přehled kulturních akcí je sestavován ze zaslaných informací a veřejných zdrojů. Provozovatel webových stránek turnovsko.info neručí za akce zrušené pořadatelem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Akce a kultura na Turnovsku

listopad 2019

CPR NÁRUČ: KLUB DIABEŤÁČKŮ

Podpůrná skupina, díky které na to nejste sami.

BESEDA S ANNOU HANUŠ KUCHAŘOVOU, nejlepší českou slacklinerkou,
a PETREM PRACHTELEM, horolezeckou legendou


Úžasné setkání dvou jedinečných lidí v turnovském muzeu, v horolezecké expozici.

TANČÍRNA

Travesti show Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu.

POETIKA

Recitační soutěž.