11. února 2019 - Aktuálně

08_11_02_19.JPG

O VÍTĚZSTVÍ TURNOVA ROZHODLA POSLEDNÍ TŘETINA. V první části se výběru turnovských hokejistů hra příliš nedařila (1 : 1), po druhé třetině dokonce Česká Lípa vedla (1 : 2). Do závěru utkání ale Turnov nastoupil s rozhodující převahou. Nervozita soupeře vedla ke zbytečným faulům, které místním hokejistům umožnily ještě více prokázat svoji dominanci v opakovaných přesilových hrách. Třetí třetina přinesla celkový výsledek 5 : 2 pro HC Turnov 1931.

FLORBALISTÉ VYBOJOVALI ÚČAST V PLAY OFF. Turnovští florbalisté ve dvacátém kole Národní ligy hostili na své palubovce Wizards DDM Praha 10 a díky dramatické závěrečné pětiminutovce mohli slavit vítězství v poměru 9 : 7. Zisk plného počtu bodů tak zajistil turnovským florbalistům účast v play off, do jehož začátku zbývá odehrát poslední dvě kola základní části.

NA ŽELEZNIČNÍ TRASE LIBEREC – TURNOV – SEMILY – STARÁ PAKA BUDOU JEZDIT VLAKY SPOLEČNOSTI ARRIVA. Pátého února o tom rozhodla přímým zadáním rada Libereckého kraje. Vozy 642 Siemens Desiro společnosti ARRIVA mají na uvedené trase dopravu zajišťovat od 15. prosince 2019 do konce platnosti jízdních řádů 2028/2029.

SKONČILA 49. LYŽAŘSKÁ ŠKOLA. Stovky dětí mířily v ulynulých pěti sobotách pod vedením instruktorů Klubu lyžařů Turnov na cesty za zvládntím nebo zlepšením své lyžařské zdatnosti. Sobota byla zadána závěrečnému výjezdu s programem a rozdáním diplomů a drobných cen.